ארכיון לחודש ספטמבר, 2010

ספט 28 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "דברי ליברמן מנוגדים למדיניות הממשלה"

ח"כ ד"ר נחמן שי מתנגד להצהרתו של של החוץ, אביגדור ליברמן ולפיה יש לקשור בין התהליך המדיני בין ישראל לפלסטינים לבין פתרון הבעיה האיראנית: "ראש הממשלה צריך להחליט אם הוא מנהל מדינה או מנצח על מקהלה. דברי שר החוץ מנוגדים בתכלית למדיניות המוצהרת של הממשלה, הן בקישור שבין הבעיה האיראנית לבין התהליך המדיני, והן בהתייחסות לתהליך כמחווה כלפי העולם ולא כאינטרס ישראלי חיוני".

עדיין אין תגובות

ספט 27 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "הרכבת של ביבי נוסעת לשום מקום"

ח"כ ד"ר נחמן שי דוחה, לפי שעה, את קריאתו של השר מיכאל איתן לממשלת אחדות. זאת מאחר שלדבריו עדיין לא ברור לאן מועדות פני הממשלה בראשותו של נתניהו: "הרכבת של ביבי נוסעת לשום מקום. קדימה תעלה עליה לכשיחליט הנהג לאן מועדות פניו. אין מה למהר"

תגובה אחת

ספט 20 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "ממשלה נבחרה למשול ולא לשאול"

ח"כ ד"ר נחמן שי מתנגד נחרצות לעריכת משאל שמטרתו לאשר הסכם שלום עתידי עם הפלסטינים. צעד כזה עלול לטרפד מהלך מדיני עתידי, ולא לקדם אותו: "ההצעה למשאל עם בנוגע להסכם עתידי הוא ניסיון של ראש הממשלה לחשק את עצמו. על כל צעד קדימה, הממשלה צועדת שני צעדים לאחור. ממשלה נבחרת כדי למשול, ולא כדי לשאול. לממשלה, באישור הכנסת, יש מנדט מלא לההסכם כולל עם הפלסטינים"

עדיין אין תגובות

ספט 16 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי לח"כ משה גפני: "חזור בך מהקריאה למרד מסים"

ח"כ נחמן שי קורא ליו"ר ועדת הכספים, משה גפני, לחזור בו מהאיום במרד מסים: "מדובר באמירה אומללה, ובאיום סרק מיותר. כספי משלם המסים מממנים את כלל השירותים שאותם מקבלים אזרחי ישראל מהמדינה, וסדרי העדיפויות בה נקבעים, בין היתר, גם בישיבות הוועדה שבראשה הוא עומד. לא ייתכן שזרם פוליטי כזה או אחר יעשה דין לעצמו ויבחר באילו תנאים הוא ממלא או אינו ממלא אחר הוראות החוק ואת החלטות בית המשפט. אסור לאדם בתפקידו לשבור את כללי המשחק, ולקרוא למגזר שלם לעבור על החוק ולהפר החלטות של בית משפט"

עדיין אין תגובות

הבא »