ארכיון לחודש יוני, 2010

יונ 30 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "מונדיאל והסברת ישראל"

"אם בידי האוצר להזרים 10 מליון ש"ח כדי לסייע לרשות השידור עבור שידורי המונדיאל, ראוי גם שהאוצר יתגייס לממן את אחד המחדלים החמורים של ההסברה הישראלית, העדר שידורים בערבית ובאנגלית למזרח התיכון." כך אומר ח"כ ד"ר נחמן שי.

ביום ראשון הקרוב תדון ועדת השרים לענייני חקיקה בהצעת החוק של ח"כ שי שנועדה להנחות את הערוץ הייעודי בשפה הערבית לשדר את שידוריו בבוא הזמן למרחב המזרח התיכון. ישראל חשופה לאלף ערוצים בערבית ובאנגלית שמקורם במזרח התיכון אך אינה מגיעה בשידוריה לארצות יעד אלה. "אם האוצר יכול לממן שידורי HD יואיל גם להטות שכם למשימה לאומית זו." אומר ח"כ שי.

תגובה אחת

יונ 30 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "כשלונה הצפוי מראש של ועדת טירקל"

ח"כ ד"ר נחמן שי הגיש הצעה לדיון דחוף בכנסת בנושא כשלונה הצפוי מראש של ועדת טירקל. ח"כ שי: "הממשלה ממנה ומכשילה את מעשה ידיה. התנהגות הממשלה, החלטותיה ההססניות והחסרות מאפיינות את פעולותיה בפרשת המשט והן מוליכות עתה את ועדת טירקל לכישלון. יתר על כן, בדרך זו צוברת הממשלה עוד נזקים בזירה הבינלאומית והיא מחזקת הקריאה למינוי ועדה בינלאומית בלתי תלויה."

עדיין אין תגובות

יונ 29 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "הרחבת סמכויות טירקל"

בעקבות הודעתו של השופט טירקל, אמר הערב ח"כ ד"ר נחמן שי: הממשלה הצליחה. לא יהיה מנוס מהרחבת סמכויות הוועדה. גם אכלנו את הדג המסריח וגם גירשו אותנו מהעיר."

עדיין אין תגובות

יונ 26 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי: "קדימה והממשלה"

ח"כ ד"ר נחמן שי הביע הבוקר את דעתו כי על קדימה להיכנס לקואליציה נוכח הנסיבות הפוליטיות והביטחוניות. בדברים שאמר בשבת תרבות בחולון הסביר ח"כ שי כי, "התנהלותה של הממשלה סביב המשט הטורקי ובמיוחד ההחלטות החפוזות אחריו מוכיחה כי לממשלה חסר מרכז יציב ומתון שיכול להוביל אותה בנסיבות הבינלאומיות והאזוריות של העת הזו.

עדיין אין תגובות

הבא »