ארכיון לחודש מרץ, 2010

מרץ 25 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי : "דיון דחוף בוועדת חוץ וביטחון"

ח"כ ד"ר נחמן שי פנה הבוקר ליו"ר ועדת חוץ וביטחון צחי הנגבי וביקש כי יכנס את הוועדה בהקדם האפשרי על מנת לקבל דיווח מראש הממשלה על תוצאות ביקורו בארה"ב ובעיקר הפגישה עם אובמה. בשל פגרת הכנסת ראוי לפחות כי ראש הממשלה ידווח לוועדה ויציג בפניה את מצב העניינים הנוכחי בין ישראל לארה"ב. עפ"י הדיווחים יחסי ישראל ארה"ב נקלעו לשפל עמוק וכי ראוי לשמוע כיצד מתכוונת הממשלה לנהוג על מנת להחזיר את היחסים בין שתי המדינות למסלולם.

עדיין אין תגובות

מרץ 24 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי : "זרעי המשבר הבא"

בתגובה על הבניה בשיך ג'ארח אומר ח"כ ד"ר נחמן שי: " זוהי ממשלה של שתי ידיים ימניות, אשר אחת אינה יודעת מהאחרת, אבל זו שלנו זו גם כן. אין גבול לשלומיאליות של הממשלה הזאת. נתניהו מוכיח כי להבטחותיו, כולל בשבוע האחרון, אין כל ערך וכי כבר בדרכו לפגישה החשובה עם הנשיא אובמה הוא טומן את זרעי המשבר הבא."

עדיין אין תגובות

מרץ 23 2010

ח"כ ד"ר נחמן שי : "צביעות בריטית"

ח"כ ד"ר נחמן שי המשמש כיו"ר אגודת הידידות הפרלמנטרית ישראל בריטניה הגיב על צעדיה של ממשלת בריטניה ואמר: " בריטניה נוהגת, שוב, בצביעות כלפי ישראל. בשנים האחרונות בריטניה מובילה קמפיין שיטתי נגד ישראל, כך בהעמדה לדין של בכירים ישראליים, כך בחרם אקדמי, חרם על מוצרים מישראל ועוד ועוד. מאכזב לגלות כי בריטניה אינה מחמיצה הזדמנות להלום בישראל ולפגוע בה."

עדיין אין תגובות

מרץ 17 2010

שאילתא – מיגון בתי-ספר באשקלון

מאת: נושאים: שאילתות

חבר הכנסת נחמן שי שאל את שר הביטחון:
בכנסת הקודמת אישרה הממשלה את המלצות פיקוד-העורף למיגון מוסדות החינוך באשקלון בעקבות נפילת קסאמים במבצע "עופרת יצוקה". תכנית המיגון כללה הצבה של מגוניות במוסדות חינוך. הממשלה הנוכחית עצרה את המימון ונמנע המשך מיגון מוסדות החינוך.

רצוני לשאול:
1. מדוע הופסקה תכנית מיגון בתי-הספר באשקלון?
2. מה ייעשה להמשך מימון תכנית המיגון?

עדיין אין תגובות

הבא »