ארכיון לחודש מרץ, 2009

מרץ 31 2009

"ביבי נתניהו הצליח להגשים את החזון הפמיניסטי "

" במערכת הבחירות יצא הליכוד בסיסמא "זה גדול עליה" ועכשיו התברר כי אכן זה גדול עליהן. בכל הממשלה המנופחת וחסרת התקדים שהקים נתניהו יש מקום לשתי נשים בלבד.

במטבחון, שעליו גאוותו של ראש הממשלה המיועד, אין ייצוג ל- 51% מאוכלוסיית ישראל- סוף סוף הצליח ביבי נתניהו להגשים את החזון הפמיניסטי והוא להוציא את הנשים מן המטבח."

עדיין אין תגובות

מרץ 30 2009

"ביבי נתניהו פוגע בכנסת ישראל ומחליש אותה"

חבר הכנסת נחמן שי (קדימה), מזהיר היום , ערב השבעתה של הממשלה הגדולה ביותר בתולדות ישראל, מפגיעה קשה בדמוקרטיה.

ח"כ נחמן שי: "החלטתו של בנימין נתניהו למנות את הממשלה הגדולה בהיקפה בתולדות ישראל, 35 שרים וסגני שרים, תמנע מכנסת ישראל למלא את תפקידה ולפקח על הרשות המבצעת, הממשלה.

הרעיון המתגלגל במסדרונות הכנסת להקטין את ועדות הכנסת על מנת לאפשר למעט חברי כנסת מתוך הקואליציה להשתתף בהן, הוא מעוות ואנטי דמוקרטי במובהק".

עדיין אין תגובות

מרץ 27 2009

ח"כ נחמן שי: "יש למנות וועדת חקירה ממלכתית או פרלמנטרית בעקבות ניסוי האנתרקס"

מאת: נושאים: הצעות לסדר

ח"כ נחמן שי (קדימה): "יש למנות וועדת חקירה ממלכתית כדי לחקור את הניסוי בחיסון כנגד האנתרקס שנעשה בחיילי צה"ל. דוח הלשכה לאתיקה של ההסתדרות הרפואית שפורסם, מעלה כי במשך שנים בוצע ניסוי ב-800 חיילי צה"ל בלי ידיעתם ומבלי להבהיר את הסיכונים הכרוכים בכך.
הניסוי בוצע תוך הפרה בוטה של הנהלים הרפואיים הנהוגים בישראל. זוהי סוגיה מוסרית ממדרגה ראשונה שהיה ניסוי נפל להסתירה מהציבור ומאוכלוסיית הנבדקים, חיילי צה"ל.
עוד עולה מהדו"ח כי אוכלוסיית חיילי צה"ל שנבדקו מלכתחילה לא שיקפו את כלל האוכלוסייה ולכן תוצאות ניסוי זה לא השליכו כלל האוכלוסייה.

בנסיבות אלה וע"מ להבטיח כי בעתיד לא ייעשו ניסויים נוספים יש לחקור את הסוגיה באמצעות וועדת חקירה ממלכתית או פרלמנטארית"

תגובה אחת

מרץ 19 2009

הצעה לסדר היום: עדויות חיילי צה"ל על הרג חפים מפשע במבצע " עופרת יצוקה"

מאת: נושאים: הצעות לסדר

בשבוע שעבר, פורסם בכלי התקשורת כי קיימות עדויות של חיילי צה"ל שהשתתפו במבצע עופרת יצוקה, המציגות תמונה קשה של הרג אזרחים פלסטינים חפים מפשע, על הוראות של פתיחה באש ועל הרס מכוון של רכושם. לאור הדברים האמורים אבקש לקיים דיון במליאה במסגרת ההצעות הדחופות לסדר.

עדיין אין תגובות

הבא »